Plavci řazeni podle roku narození

Čermák Václav  2000

Oblíbené disciplíny:

200 Motýl, 100 Motýl, 50 Motýl, 400 Kraul, 200 Kraul, 100 Kraul, 50 Kraul, 200 Znak, 50 Znak, 400 Polohový závod

Největší úspěchy:

Letní pohár ČR desetiletého žactva 2010 Svitavy - 7.místo (200VZ), 8.místo (100M), 13.místo (100VZ), 15.místo (100OPZ) 

Mistrovství ČR v dálkovém plavání žactva 2010 Hlučín - 2.místo (3km)

Český pohár v dálkovém plavání žactva 2010 Pastviny - celkové pořadí - 2.místo

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2010 Domažlice - 1.místo (100M), 2x 2.místo (50M, 200VZ), 3.místo (50VZ), 4.místo (100VZ), 8.místo (100OPZ) 

Mezinárodní plavecký mítink „SPEEDO“ – Regensburg, Německo 2011 - bazén 50m - 4.místo (50M), 7.místo (50M) finále, 11.místo (50VZ), 5.místo (50Z), 4.místo (50Z) finále, 2. místo (100VZ), 1. místo (100M), 1.místo (200VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2011 Praha - Podolí - 3. místo (3km)

Letní pohár ČR 11letého žactva 2011 Domažlice - 2x 2.místo (200VZ, 50M), 3.místo (50VZ), 2x 4.místo (400VZ,100VZ), 5.místo (100M)

Český pohár v dálkovém plavání žactva 2011 Pastviny - celkové pořadí - 2.místo

Zimní pohár ČR 11letého žactva 2011 Beroun - 1.místo (50M), 2.místo (400VZ), 3.místo (200VZ), 4.místo (100VZ), 5.místo (50VZ)

Mezinárodní plavecký mítink „SPEEDO“ – Regensburg, Německo 2012 - bazén 50m - 1.místo (400VZ), 3.místo (200VZ) 4.místo (200PZ), 4.místo (100M), 4.místo (50VZ) finále, 5.místo (50M) finále, 6.místo (50Z) finále, 14.místo (100VZ)

Mezinárodní závody Plzeňský Vytrvalec 2012 - bazén 50m - 1.místo (100VZ), 1.místo (100M), 1.místo (100Z), 3.místo (1500VZ), 3.místo (50VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2012 Praha - Podolí - 2. místo (3km)

Letní MČR 12letého žactva 2012 Prostějov - 2.místo (200VZ), 3.místo (1500VZ), 2x 4.místo (100PZ, 100VZ), 5.místo (200Z), 6.místo (400VZ)

Český pohár v dálkovém plavání žactva 2012 Pastviny - celkové pořadí - 3.místo

Zimní MČR 12letého žactva 2012 Trutnov - 1.místo Mistr ČR (100M), 2x3.místo (400VZ, 1500VZ), 4.místo (200M), 5.místo (200PZ), 6.místo (100VZ)

Mezinárodní plavecký mítink „SPEEDO“ – Regensburg, Německo 2013 - bazén 50m - 1.místo (200VZ) , 2.místo (400VZ, 100M, 100VZ), 3.místo (200M), 4.místo (200PZ), 9.místo (50Z), 10.místo (50M), 14.místo (50VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2013 Praha - Podolí - 2. místo (5km)

Letní MČR 13 a 14 letého žactva 2013 České Budějovice - 3x 2.místo (200M, 1 500VZ, 100M), 5.místo (200OPZ), 17.místo (100VZ).

Hry VI. Letní olympiády dětí a mládeže ČR - Zlín - 3x 3.místo (400VZ, 200M, 100M), 12.místo (200PZ), 13.místo (100VZ), 18.místo (50VZ)

Letní MČR v dálkovém plavání 2013 Hlučín - 2. místo (5km) 

Český pohár v dálkovém plavání žactva 2013 - celkové pořadí - 2.místo

Zimní MČR 13 letého žactva 2013 Trutnov - 4x3.místo (200M, 400VZ, 1500VZ, 100M), 2x4.místo (200VZ, 400PZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2014 Pardubice - 4. místo (5km)

Mezinárodní plavecký mítink „ARENA“ – Regensburg, Německo 2014 - bazén 50m - 1. místo (50M, 200M), 2. místo (400VZ, 100M, 200VZ), 3. místo (200PZ, 50Z), 5. místo (100Z), 7. místo (100VZ)

Letní MČR 13 a 14 letého žactva 2014 Pardubice - 3x 4.místo (200M, 400VZ, 400PZ), 2x 5.místo (200VZ, 1 500VZ), 8.místo (100M).

Zimní MČR 14 letého žactva 2014 Kopřivnice - 3.místo (200M), 2x 4.místo (1500VZ, 400PZ), 6.místo (400VZ), 8.místo (100M)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2015 Praha - Podolí - 8. místo (5km)

Junior swimming meet - Gorzów Wielkopolski - (Poland - Czech Republic - Hungary - Slovakia) - 8. místo (200M), 7. místo (1500VZ), 7. místo (400PZ), 7. místo (400VZ),  

Letní MČR Dorostu 2015 Pardubice - 3.místo (200M), 9.místo (1500VZ), 2x 10.místo (800VZ, 400PZ), 2x 12.místo (100M, 400VZ), 14.místo (200VZ)

Zimní MČR Dorostu 2015 Plzeň - 4.místo (400VZ), 5.místo (1500VZ), 7.místo (200VZ), 3x 8.místo (200M, 800VZ, 400PZ), 10.místo (100VZ), 13.místo (100M)

Euro-Meet 2016 - Luxembourg - 5.místo (200M), 2x 13.místo (100VZ, 200PZ), 14. místo (200VZ)

MULTINATION YOUTH SWIMMING MEET - Limassol - Kypr - 6. místo (4x100PZ), 5. místo (4x200VZ), 5. místo (1500VZ), 9. místo (4x100VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2016 Praha - Podolí - 2. místo (5km)

Letní MČR Dorostu 2016 Plzeň - 2x 2.místo (800VZ, 200M), 3x 3.místo (400PZ, 200VZ, 1500VZ), 5.místo (400VZ), 2x 8.místo (50M, 50VZ)

Zimní MČR Dorostu 2016 Plzeň - 1.místo Mistr ČR (1500VZ), 4x 2. místo (800VZ, 400VZ, 200M, 400PZ), 4. místo (200VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2017 Praha - Podolí - 3. místo (5km)

Mezinárodní plavecký mítink „ARENA“ – Regensburg, Německo 2017 - 2x 1.místo (200M, 200Z), 4x 2.místo (400VZ, 200PZ, 100M, 200VZ)

Letní MČR Dorostu a Dospělých 2017 Praha - Podolí - 2x 1.místo Mistr ČR (1500VZ, 400VZ), 3.místo (200M), 4.místo (200VZ), 5.místo (400PZ), 7.místo (100M), 6.místo (200M) open

Zimní MČR Dorostu 2017 Plzeň - 2.místo (1500VZ), 2x 3.místo (800VZ, 200M), 4. místo (400VZ), 6.místo (100M), 7.místo (200VZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2018 Praha - Podolí - 1. místo Mistr ČR (5km)

Letní MČR Dorostu a Dospělých 2018 Praha - Podolí - 2x 3.místo (400VZ, 200M), 2x 4.místo (200VZ, 200Z), 3x 5.místo (800VZ, 400PZ, 100M), 6.místo (100Z), 4x 7.místo (100M, 100Z, 50M, 200M), 2x 8.místo (50M, 400VZ), 11.místo (50VZ)

 

Heltová Alexandra 2003

 

 

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Letní MČR Dorostu a Dospělých 2018 Praha - Podolí - 12.místo (1500VZ), 17.místo (200Z)

 

Suchý Dominik 2007

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Mezinárodní plavecký mítink „ARENA“ – Regensburg, Německo 2017 - 2x 1.místo (50P, 100P), 3x 2.místo (50M, 100Z, 100M), 3.místo (50VZ), 5.místo (200VZ), 6.místo (50Z)

Letní pohár ČR 10letého žactva 2017 Mladá Boleslav - 1.místo (50P), 2.místo (100P), 3.místo (100PZ), 4.místo (100M), 5.místo (200PZ), 8.místo (50M), 8.místo (4x50PZ Mix), 9.místo (4x50VZ Mix)

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2017 Chomutov - 2.místo (100P), 3.místo (50P), 7.místo (100M), 8.místo (200PZ), 11.místo (50M), 13.místo (100PZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2018 Praha - Podolí - 6. místo (3km)

Letní pohár ČR 11letého žactva 2018 Kladno - 2x 2.místo (200P, 100P), 3x 5.místo (100PZ, 100VZ, 50M), 8.místo (50VZ)

 

Hajšman Petr 2007

 

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Mezinárodní plavecký mítink „ARENA“ – Regensburg, Německo 2017 - 5.místo (50M), 5x 6.místo (50P, 100VZ, 200Z, 100P, 200VZ), 2x 7.místo (50VZ, 50Z)

Letní pohár ČR 10letého žactva 2017 Mladá Boleslav - 7.místo (400VZ), 8.místo (4x50PZ Mix), 9.místo (4x50VZ Mix), 13.místo (200VZ), 22.místo (50VZ), 24.místo (100Z), 31.místo (100VZ)

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2017 Chomutov - 6.místo (100M), 7.místo (200PZ), 8.místo (50M), 9.místo (400VZ), 13.místo (200VZ), 20.místo (100PZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2018 Praha - Podolí - 1. místo Mistr ČR (3km)

Letní pohár ČR 11letého žactva 2018 Kladno - 2.místo (200VZ), 3.místo (400VZ), 2x 4.místo (200PZ, 800VZ), 2x 6.místo (100M, 100PZ)

Horák Jakub 2007

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Letní pohár ČR 10letého žactva 2017 Mladá Boleslav - 6.místo (400VZ), 8.místo (4x50PZ Mix), 9.místo (4x50VZ Mix), 12.místo (200VZ), 23.místo (50VZ), 26.místo (100VZ), 27.místo (50M), 28.místo (100PZ)

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2017 Chomutov - 4.místo (400VZ), 2x 5.místo (100M, 200VZ), 10.místo (100VZ), 12.místo (50VZ), 31.místo (50Z)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2018 Praha - Podolí - 3. místo (3km)

 

Blažek Vojtěch 2007

 

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2017 Chomutov - 19.místo (100M), 20.místo (400VZ), 37.místo (50M)

Letní pohár ČR 11letého žactva 2018 Kladno - 2x 11.místo (400VZ, 800VZ), 13.místo (200VZ), 2x 15.místo (100M, 100VZ), 16.místo (50VZ)

 

Nevařilová Karolína 2007

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Letní pohár ČR 10letého žactva 2017 Mladá Boleslav - 8.místo (4x50PZ Mix), 9.místo (4x50VZ Mix), 9.místo (100M), 10.místo (50M), 12.místo (100P), 2x 13.místo (50P, 200PZ)

Zimní pohár ČR 10letého žactva 2017 Chomutov - 2x 11.místo (50M, 400VZ), 14.místo (200VZ), 15.místo (50P), 16.místo (100M), 30.místo (100PZ)

Zimní MČR v dálkovém plavání 2018 Praha - Podolí - 1. místo Mistr ČR (3km)

Letní pohár ČR 11letého žactva 2018 Kladno - 14.místo (400VZ), 15.místo (50M), 24.místo (100PZ)

 

Foltýn Jan 2008

 

Oblíbené disciplíny:

 

Největší úspěchy:

Mezinárodní plavecký mítink „ARENA“ – Regensburg, Německo 2017 - 2x 1.místo (50VZ, 50P), 2x 4.místo (50M, 50Z)